Zegar

Aktualności

Z PISAROWCAMI NA 4...

• autor: konradbury, 2014-02-16 21:20

Mecz kontrolny z LKS Pisarowce nie był w planach. Wypadł im sparingpartner, zadzwonili do mnie więc nie mogłem odmówić ze względu na ogromny szacunek jakim darzę Jurka Domaradzkiego i pracę jaką wykonuje on i trener Mariusz Sumara...

LKS PISAROWCE 4-1 ORZEŁ BAŻANÓWKA (1-1)

Bramka dla Orła M.Żebracki

Zaczęliśmy od niespodzianki, bo to my zdobyliśmy pierwsi bramkę. Przeciwnik zagrał wysokim pressingiem, poszła kontra i Mateusz Żebracki skierował piłkę obok interweniującego Zięby. Pierwsze 45 minut wyrównane ze względu na wynik (1-1), na ilość akcji stworzonych pod bramka rywali (Pisarowce 4 akcje, my 5 akcji). Przeciwnik oczywiście lepiej operował piłka ze względu na lepsze umiejętności techniczne, dla nich to był już 5 lub 6 mecz kontrolny dla nas 2.

Po przerwie znaczną przewagę zdobył zespół grający na co dzień w 4 lidze. Część zawodników z linii pomocy musiała po 45 minut jechać do domu, część osłabła z sił, ale do 80 minuty byliśmy bliscy sprawienia ogromnej niespodzianki, bo na tablicy wyników brzmiał wynik 2-1 dla naszych rywali, przy nie uznanej dla nas bramce ( sędzia uznał, że piłka otarła się o rękę mojego napastnika przed oddaniem strzału). Dopiero w ostatnich 10 minutach, gdy w linii pomocy grało u nas trzech obrońców straciliśmy kolejne 2 bramki. Duże słowa uznania należą się moim zawodnikom za postawę w tym meczu. Oczywiście nie popadamy w euforię, bo wiemy, że  naszych rywali stać na wiele więcej, o czym świadczą ich poprzednie wyniki meczy sparingowych, gdzie aplikowali po 6/7 bramek zespołom z okręgówki. Tutaj nie chodziło o wynik, a o przetrenowanie pewnych schematów gry, z jednej i drugiej strony....