Zegar

Aktualności

RADOŚĆ I ŁZY....

• autor: konradbury, 2015-06-04 14:31

31.05.2015 nasze Orzełki z rocznika 2007 rywalizowały podczas turnieju zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka przez AP Sanok ....

Turnieje dzieci mają to do siebie, że w jednym meczu z łatwością wygrywasz, a w drugim niespodziewanie tracisz bramki. I nic w tym dziwnego, bo nie o wynik tutaj chodzi. Na Arenie Sanok 31.05.2015 odbył się turniej z okazji Dnia Dziecka organizowany przez AP Sanok. Na tym turnieju dzielnie walczyły także nasze Orzełki z rocznika 2007. Turniej należy uznać za bardzo udany, bowiem debiutujący w naszej drużynie Jakub Piróg (rocznik 2008) został najlepszym bramkarzem turnieju, a kolejny debiutant Szymon Klucznik zdobył najpiękniejszą bramkę w turnieju (uderzenie z woleja w samo okienko). Nasi chłopcy wygrywali mnóstwo pojedynków 1x1 stawali oko w oko z bramkarzami rywali i trafiali do bramki, trafiali w słupki, poprzeczki, a czasami zwyczajnie pudłowali. Czujemy się zwycięzcami, każdy z chłopców rozegrał równą ilość minut. Nie kombinujemy, by być na podium, nie kombinujemy, by zając jedno miejsce wyżej, gramy bez presji. Gramy dla przyjemności. A największym sukcesem jest gol zawodnika, który pewnie, gdzie indziej nie dostałby szansy zagrania tylu minut, co gra u nas... I to jest sukces....