Zegar

Aktualności

KOLEJNA WYGRANA JUNIORÓW...

• autor: konradbury, 2015-09-12 14:37

W drugim meczu ligowym juniorzy LKS Pisarowce wygrały 6-1 z drużyną z Iskrzyni....

Festiwal strzelecki rozpoczął w 20 minucie Patryk Siwik, który z boku ,,16'' oddał strzał, który trafił w słupek, a odbita piłka od pleców bramkarza wpadła do bramki. Kolejną bramkę dołożył Damian Dołoszycki , a przed końcem pierwszej połowy wynik podwyższył Maciej Brukwicki.

Po przerwie znów dał o sobie znać Brukwicki strzelając drugiego  gola w tym meczu i dobił rywali Maciej Ślirz strzelając kolejne dwie bramki. Najlepszym zawodnikiem na boisku był jednak bramkarz przyjezdnych, który przynajmniej jeszcze 6 razy w sytuacjach sam na sam wychodził obronną ręką.

Szkoda straconej bramki w 90 minucie po rzucie rożnym, zabrakło koncentracji. W dwóch meczach strzelamy 18 bramek, tracimy 1. Oby tak dalej....