Zegar

Aktualności

PUCHAR Z RĄK LEGENDY ...

• autor: konradbury, 2016-06-26 16:10

Legendarny napastnik Reprezentacji Polski wręczył puchar dla naszej drużyny z rocznika 2004 za zajęcie I miejsca w XII Turnieju Piłki Nożnej Młodzik (ur.2004 i młodsi) o Puchar Solidarności i KS Junak Słocina – Rzeszów. Patronat Honorowy turnieju objął znakomity niegdyś piłkarz Jan Domarski, który osobiście dopingował młodych zawodników...

Turniej odbył się 18 czerwca na obiektach sportowych „Orlik”. W turnieju wzięło udział osiem drużyn, które grały systemem każdy z każdym w swojej grupie, a następnie odbywały się mecze finałowe.

8. Świlczanka Świlcza

Drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, a trzy pierwsze drużyny okolicznościowe medale. Królem strzelców, siedem bramek zdobytych został Kacper Pirożyński z Orlika Przemyśl, Najlepszym zawodnikiem został Maksymilian Majda ze Stali Rzeszów. Najlepszym bramkarzem został Jakub Wojtoń z Bażanówki, już po raz drugi, bo tytuł najlepszego golkipera przypadł mu również w poprzedniej edycji. Ulubieńcem publiczności została Wiktoria Bury z Orzełka Bażanówka.