Aktualności

ROCZNIK 2007 PIĄTĄ SIŁĄ SANOK CUP...

• autor: konradbury, 2016-07-28 10:10

10 zespołów rywalizowało w I edycji Sanok CUP ....

Za nami pierwsza edycja Sanok Cup dla rocznika 2007. Nasze Orzełki zajęły 5 miejsce na 10 zespołów. Dla tych, którzy patrzą tylko na tabelę, to tylko piąte miejsce, dla nas fantastyczny turniej i fantastyczna gra naszego zespołu. W każdym meczu słupki, poprzeczki, kilka nie wykorzystanych sytuacji, kilka akcji, gdzie można było podać kolegom do pustej bramki i bylibyśmy jednym z liderów tego turnieju. Brawo chłopcy za grę, za pot wylany w upale. Punkty będą ważne za kilka lat. Nikt nie miał z nami łatwo podczas tego turnieju, nawet zwycięzca tego turnieju AP Sanok dopiero 10 sekund przed końcem zdobył zwycięską bramkę, a my w tym meczu mieliśmy słupek po stale Borysa, poprzeczkę po stale Pawła, centymetry od zdobycia gola dzieliły Bartosza po rzucie wolnym. Fantastycznie bronił w tym meczu Kacper, który rzucał się pod nogi zawodnikom AP Sanok. Z Bardomedem Krosno mieliśmy doskonałe sytuacje, ewidentny rzut karny, którego nie widział arbiter, dwie sytuacje, gdzie wystarczyło podać kolegom do pustej bramki, a rywale jeden raz z rzutu wolnego trafili w światło bramki i wygrali mecz. Harmonogram naszego turnieju był dla nas bardzo niekorzystny, na sam koniec rozegraliśmy jeden mecz potem 12 minut przerwy i turniej kończyliśmy 4 meczami z rzędu. Daliśmy radę, w ostatnim meczu pokonaliśmy 5-1 drużynę z Przemyśla. Wszystko w tym ostatnim meczu wychodziło, nikt nie czuł zmęczenia pomimo tego, że graliśmy 48 minut bez przerwy. Aż miło popatrzeć na te fotografie, na zaangażowanie naszych zawodników.... Super chłopaki, od nas należy wam się złoty medal....